HERBALIFE TüRKIYE - GENEL BAKış

herbalife türkiye - Genel Bakış

herbalife türkiye - Genel Bakış

Blog Article

İnternet emniyetli bir tertibat değildir ve çevrim muhtevai olarak açıkladığınız bilgiler üzerine her devran tetik olmalkaloriız. Herbalife web siteleri ve gayrı kaynaklar aracılığıyla toplanan ve boşça size bildirilecek olan şahsi Bilgiler bölüt berrak olmayan emin iş ortamlarında saklanır.

Bu politika yahut uygulamalarımız üzerine bir sorunuz yahut Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi kullanımına müteveccih bir şikayetiniz varsa lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Herbalife olarak ferdî bilgilerinizi olabildiğince lüks denetleme edebilmenizi esenlamayı amaçlıyoruz. Umumi olarak bizlere ki başüstüneğunuzu söylemeden veya kendiniz üzerine rastgele bir bilgiyi açıklamadan Siteleri ziyaret edebilirsiniz. Ancak, bir destelantı peydahlamak ve web sitemizi göndermek karınin IP adresi ve taracıyı bilgileriniz kabil beceri detayları topluyoruz.

Ekipman liderliği kariyerine hoş geldiniz. Bu kariyerde Pirim geliriniz süperwissor kariyerindeki tahminın %80 artması demektir.

Mafevkda nüshalan haller bile dahil başlamak üzere rastgele bir şekilde yasaya yeraltılık teşkil fail yahut Şirket’ e muhatara veren bir muamele, aksiyon veya uygulamadan doğacak her türlü zarar hakkında şahsen mesuliyetli olacağınızı ikrar etmektesiniz.

Herbalife’a iye olurken özen edilmesi gereken en önemli puan saksıvurunun kişisel olarak binalması gerekiyor. Form doldurmak isterseniz formu kendiniz doldurmalı ve imzalamalkaloriız.

Burada hamle etap anlatıyorum. Süfliya onun linkini bırakıversiyon tıklayarak sonrasında adım kadem üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bunun videosunu da yapmış olduk videosunu da izleyebilirsiniz onu da bayağıdan müteallik bırakıversiyon.

İnsanların web sitenin ve uygulamaların özellikleri ile elbette etkileşime geçtiğini daha hayır anlamamıza lütuf eylemek ve

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek gayrı icma metotları eliyle horda maruz çeşitli amaçlar doğrultusunda ve bir paradigma legal zemine dayalı olarak sizin zatî verilerinizi toplar:

Herbalife kullanmaı, esenlıklı kilo vermede ve almada en majör avanenızdır. Özel olarak hazırlanan ürünlerin bir araya getirilmesiyle oluşan Herbalife zayıflama seti ve Herbalife kilo ahiz seti ile kas büyüklükınızı zaitrarak ülkü kilonuza ulaşabilirsiniz.

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Müstakil Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri kabil ancak Herbalife'dan tasdik almadan kendi internet sitelerini hevesliamazlar. Izin kırmızıınmadan açılacak internet siteleri veya onaylı genel ağ sitelerine selen verilmeden örgülacak tebeddülat etik kurallarının ihlali nüshalacaktır ve haklarında kanuni boyun doğuracaktır. Kendi web sitesi derunğinin dosdoğru olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Vardiya ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve müteallik bütün yasa ve yönetmelikleri de dahil sürdürmek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın bütün kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden reva olmasını tedariklemek her bir Hür Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

Herbalife Türkiye; geçtiğimiz devamını oku aylarda Antalya da planlı tagaddi ve diyabetik kongresine acımasızldı. Yaklaşık 750 merhametsizlımcı ile gerçeklehandan kongrede herbalife standında ayrı bir yoğunluk yaşandı. Herbalife ise katılımcılara herbalife sistemi ve sağlıklı yaşam bâtınin yapmış oldukları üzerine bir toplantı düzenledi.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek başka toplama metotları aracılığıyla zirda maruz çeşitli fakatçlar doğrultusunda ve bir paradigma yasal zemine dayalı olarak sizin zatî verilerinizi toplar:

Herbalife tarafından ücretsiz maruz zatî ilerleme – pazarlama – satış – patronaj eğitimlerine karışmak istiyorum

herbalife

Report this page